ערסלים מעוצבים – כך תבחרו אותם נכון

ערסל זוגי כחול SPIDER

ערסלים מעוצבים – כך תבחרו אותם נכון

מעוניינים לקחת את בחירת הערסלים שלכם לרמה אחת מעל כולם? אם אתם לפני בחירת ערסל, התבססות על מתנת העובדים שקיבלתם לחג לא בהכרח תניב פירות דקורטיביים. גם התבססות על ערסל שנראה יפה בהיבט החזותי לא יבטיח שהוא ערסל תקני ובטיחותי. המטרה היא כמובן לממש את שתי המטרות בעת ובעונה אחת. כיצד עושים זאת? במאמר זה אנו מספקים את כל צעדי ההכוונה שישמרו עליכם במצב בטוח: מחד, אתם תהיו מאד מרוצים מהדרך בה עיצבתם מחדש את החצר ומאידך אתם תשהו על התקן 100% בטיחותי שצלח את מיטב התקנים המערביים לנושאי בטיחות ויציבות.

ערסל King Bed
ערסל יחיד אפור KULE SWING
ערסל אפור בהיר עם כריות אפור כהה

בחירה בחנות רהיטי בוטיק – יתרון

שלא כמו חנות רהיטי גינה, שמשווקת רק ריהוט גן, בחנות רהיטים כללית צוות המוכרים וצוות המנהלים בקיא ומלומד היטב בנושאי בטיחות. מדובר בחנות שלמדה לעומק את הנושא, שמרה על עצמה מלפני ולפנים בעת הייבוא וכמובן דאגה ללקוחות שלה לתכולה בטוחה שעברה מבחני תקן מחמירים ממיטב מדינות ה- OECD. כמובן שבנושא כמו ערסלים, בו מעורב חבל קשירה, והתקן שאמור לסחוב אתכם ואת היקרים לכם מכל, נושאים אלו לא ניתנים לפשרה. רק מנהלי חנות רהיטים יוכלו לרדת עד הסוף לפרטים הכי קטנים ולהבטיח לכם מוצר שתמיד ישמור עליכם, אשר הונדס על ידי מיטב המומחים בתחום תפירת הרהיטים ותכנונם.

בחירת ערסלים באמצעות הדמיית מחשב – יתרון

בחירת דגם הערסל באמצעות הדמיית מחשב מספקת לכם יתרון בו אינכם נדרשים ליציאה מהבית אלא יכולים פשוט לבחור ממקום מושבכם את הערסל. אתם יכולים לקרוא מפרטים טכניים וחזותיים מלאים על כל דגם ודגם, להבין למי הוא מיועד, ליחיד או לזוג, ולממש את הבחירה שלכם על הצד הטוב ביותר. ניתן להשוות בין המון דגמים של ערסלים ולהתאים את מי שהכי מושך את עיניכם ומהווה תשתית ברת שילוב בעיצוב החצר שלכם.

הפרטים שיש לבדוק לפני רכישת הערסל

  • ייעוד לזוג או ליחיד.
  • עיון בתמונות ערסלים.
  • בדיקה שהבנתם מהם הגוונים: יש לקרוא את המפרט הכתוב שלהם.
  • ווידוא שהערסל אינו עבה מדי להצבה בחצר קטנה ואינו דק מדי להצבה בחצר גדולה כדי לשמור על הפרספקטיבה.

הנושאים הללו סוגרים לכם את הפינה של רכישת ערסלים. מי שדבק בהם יוכל לרכוש התקן בטיחותי, נוח ומעוצב שיספק את כל מה שנדרש על מנת ליהנות ממנו באמת ובתמים, הן ברמה החזותית והן בשימוש הפרקטי. בואו לשדרג את החצר עם ערסלים מן המעלה הראשונה!

נגישות